Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola

Funcions

Són les establertes en el Reglament d'organització i funcionament del centre.

Reunions

De manera provisional, trobaràs aquí la informació pública sobre les reunions d'aquest òrgan.

Composició actual de la Junta d'Escola

Està formada per membres nats i membres electius*.


Membres nats

Nom                                                          

El director o director 

Luis Llanes Pitarch

Els subdirectors i subdirectores

Raúl Benítez Iglesias

Joan De Pablo Ribas

Gemma Fargas Ribas

Juan Antonio García-Alzórriz Pardo

Spartacus Gomáriz Castro

Eulàlia Planas Cuchi

Guillermo Velasco Quesada

El secretari o secretària

Beatriz Giraldo Giraldo

El o la responsable de la UTG

que presta serveis a l’EBEE

Alfred Gil Bonet

El delegat o delegada dels estudiants i

estudiantes del centre docent

Laura Solé Montaña 

Un o una representant de cadascun
dels departaments davant del director
o directora de l’EEBE, amb docència
assignada a l’EEBE i amb un encàrrec
superior a l’1% de l’encàrrec

de l’EEBE.

Muriel Botey Cumella

Josep Coll Bertran

Jordi Cosp Vilella

Luis Del Valle Mendoza

Gerard Escudero Bakx

Sergi Fillet Castellà

José Ramón González Drigo

Fayçal Ikhouane

Noelia Olmedo Torre

Orlando Santana Pérez

Jordi Sola Soler

Ricardo Torres Cámara

Antonio Travieso Rodríguez

Els coordinadors o coordinadores de

les titulacions de grau de l’EEBE

Carlos Arregui Dalmases

Ramón Bargalló Perpiñá

Emilio Jimenez Piqué

Herminio Martínez García

Lexa Nescolarde Selva

Montserrat Pérez Moya

Sebastián Tornil Sin

 

Membres electius

Nom

Sector PDI-A (professorat doctor amb

vinculació permanent a la universitat):

52 representants menys el nombre
de membres nats del sector PDI-A

Olga Alcaraz Sendra

Carlos Enrique Alemán Llansó

Elaine Aparecida Armelin Diggroc                            

Pablo Buenestado Caballero

Joaquim Casal Fàbrega

Jose Luis Cortina Pallas

Antonio Florido Pérez

Francisco Javier Giménez Izquierdo

Maria Pau Ginebra Molins

Moisès Graells Sobré

Joan Grau Barceló

Jordi Llorca Piqué

Jordi Llumà i Fuentes

José López López

Eva Martínez González

Ma Lluisa Maspoch Ruldua

Núria Parés Mariné

Elsa Pastor Ferrer

Francesc Pozo Montero

Jorge Puiggalí Bellalta

Francesc Xavier Roset i Juan

Nuria Saperas Plana

Jose Luis Tamarit Mur

Juan Velázquez Ameijide

Yolanda Vidal Seguí

 

Sector PDI-B (personal docent i investigador
no inclòs en el sector anterior):

15 representants menys el nombre
de membres nats del sector PDI-B

Vicente Bitrián Varea

Cristina Canal Barnils

Ma Lourdes Franco García

Sílvia García Vilana

Ramón Jérez Mesa

Jose Maria Manero Planella

Carles Mas Moruno

Pedro Ortiz Morón

Marta Pegueroles Neyre

Ricardo Javier Príncipe Rubio

Ma Dolores Ruiz Martín

César Valderrama Ángel

Arnau Velasco Ayguasanosa

Sector PAS (personal d’administració i serveis
adscrit a l’Escola o a la unitat transversal de
gestió que presta serveis a l’Escola):


11 representants menys el nombre
de membres nats del sector PAS

Javier Alonso Carrasco

Montserrat Cornet Pujol

Patricia Duarte García

Mireia Gutierrez Lou

Anna Martí Vicente

Marta Morales Moras

Sergio Pavón Salamanca

Sacra Peláez Gómez

Virginia San Antonio Benito

Sergi Torrent Camarero

Sector EGM (estudiantat de grau i màster):

22 representants menys el nombre
de membres nats del sector EGM

Albert Albamonte Rodríguez

Sergi Xabier Albort Vergés

Marta Alfonso Poza

Raquel Carrasco González

Pol Conesa Morató

Neus Domenech Mestres

Júlia Galbas Martín

Ada Ginesta Gallifa

David Gómez Díez

Paula Gómez Pintos

Tomás Hudson Vergara

Ferran López Álvarez

Tomàs Martín Bometón

Javier Millet Palmada

Simó Navarro Bria

Gladys Alfonsina Ochoa Freire

Pablo Roser Berthet

Enric Ruiz Fernández

Ismael Shihadeh Pastor

Nacho Suñer de Garaizabal

Elisabet Toro Vidiella

 *Des del 29 de juny de 2017