Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola

Actualitzat 27/01/2023

Membres nats

Nom

El director o director

Adriana Farran Marsà

Els sotsdirectors i sotsdirectores

Raúl Benítez Iglesias

Marta Pegueroles Neyra

Vega Pérez Gracia

Antonio Gámez López

Jordi José Pont

Muriel Botey Cumella

Sebastián Tornil Sin

Guillermo Velasco Quesada

El secretari o secretària

Beatriz Giraldo Giraldo

El o la responsable de la UTG

que presta serveis a l’EBEE

Alfred Gil Bonet

El delegat o delegada de l'estudiantat del centre docent

(pendent constitució)

Un o una representant de cadascun dels

departaments davant del director
o directora de l’EEBE, amb docència
assignada a l’EEBE i amb un encàrrec
superior a l’1% de l’encàrrec

de l’EEBE.

(pendent de constitució)

 

Els coordinadors o coordinadores de

les titulacions de grau de l’EEBE                                

Jordi de la Hoz Casas

José Manuel García Torres

Herminio Martínez García

Daniel Rodríguez Rius

Moisès Graells Sobré

Francesc Xavier Roset i Juan

Jordi Llumà Fuentes

Membres electius

Nom

Sector PDI-A (professorat doctor amb

vinculació permanent a la universitat):

52 representants menys el nombre
de membres nats del sector PDI-A

Olga Alcaraz Sendra

José López López

Gemma Fargas Ribas 

Maria Pau Ginebra Molins

Yolanda Vidal Segui

José Luís Tamarit Mur

Joan Grau Barceló 

José Luís Cortina Pallàs 

Maria José Jiménez Jiménez

Ángeles Carmona Mejías

Maria Lluïsa Maspoch Ruldua 

Lexa Digna Nescolarde Selva  

Elaine Aparecida Armelin Diggroc 

Cristina Canal Barnils 

David Sánchez Molina  

Ricardo Torres Cámara 

Maria Cristina Periago Oliver

Antonio Florido Pérez

Fayçal Ikhouane El Moustachir  

Noelia Olmedo Torre 

Ricardo Javier Príncipe Rubio 

Carlos Enrique Alemán Llansó 

Antoni Pérez Poch, 

 

 

Sector PDI-B (personal docent i investigador
no inclòs en el sector anterior):

15 representants menys el nombre
de membres nats del sector PDI-B

Maria Lourdes Franco Garcia

Lluís Soler Turú

Jordi Sans Mila

Maria del Mar Pérez Madrigal

Ramon Jerez Mesa

Jorge El Mariachet Carreño 

Tobias Martin Abt

Sonia Lanzalaco

Nuria Jiménez Divins

Miguel Morales Comas

Michela Romanini

Mehrez Hermassi 

Lluís Jofre Cruanyes

Germinal Camps Anaya

Sector PAS (personal d’administració i serveis
adscrit a l’Escola o a la unitat transversal de
gestió que presta serveis a l’Escola):


11 representants menys el nombre
de membres nats del sector PAS

Víctor Muñoz García

Javier Alonso Carrasco 

Sacramento Peláez Gómez, 

Sergio Calles Vico

Esther Ortega Álvarez

Virginia San Antonio Benito

Jonathan Garcia Abian,  

Montserrat Cornet Pujol, 

Maria Isabel Giménez Angles 

Marc Solà García 

Sector EGM (estudiantat de grau i màster):

22 representants menys el nombre
de membres nats del sector EGM

Sonia Puértolas Martínez

Haitam El Attar Amarniss   

Imane Horma  

Fatima Zahrae Ech Charqaouy

Omar El Guennouni El Louah

Alba Heredia Julbe

Llúcia Coll Alles

Marouan Ben Ayata El Haouass

Hicham Kaadouch Kaadouch

Eva Casals Sánchez 

Maria Barrios Torralbo 

Oriol Roda i Dols

María Min Ortega Lahosa 

Ariadna Izquierdo Estebanell

Biel Barranco López

Clara India Dolisi 

Patryk Szpetnar

Diana Alessandra Barneo Kamneva

vacant

vacant

vacant